آی سی یو
بخش ICU
 
محل استقرار و فضای بخش : این بخش در طبقه دوم بیمارستان واقع و دارای 14 تخت فعال که یک  تخت آن در اتاق ایزوله می باشد .
 
کارکنان بخش : رئیس بخش دکتر حمید کیالها متخصص بیهوشی و سرپرستار بخش خانم ارفعی کارشناس پرستاری و 14سابقه کار در بخشهای مختلف درمانی که همراه با 26 پرستار و 11نفر نیروی خدماتی به ارائه خدمت به بیماران به صورت شبانه روزی می پردازند .
 در حال حاضر بیماران در سرویسهای جراحی و داخلی ، ارولوژی ،قلب و جنرال با مشکلات تنفسی و کاهش سطح هوشیاری وهمچنین بیمارانی با شرایط خاص جهت پیشگیر ی از بروز عوارض ویا پیشرفت بیماری در این بخش بستری و مراقبت می شوند .
 
امکانات و تجهیزات : ازجمله تجهیزات و امکانات خاص بخش می توان به وجود 14 تخت آی سی یوفعال بهمراه 14دستگاه مانیتور دیواری ،14 دستگاه ونتیلاتور و14دستگاه پمپ سرنگ و14 دستگاه پمپ سرم دو دستگاه بای پپ و2دستگاه پمپ خون و 3دستگاه نبولایزر ویک دستگاه رادیولوژی پرتابل یک دستگاه ECG و دو دستگاه DC شوک و چهار دستگاه ساکشن پرتابل و ... اشاره نمود . در ضمن تمامی تخت ها دارای کنسول های اکسیژن ، ساکشن و سیستم احضار پرستار و  ... می باشد .
 
مقررات خاص بخش:  ساعت ملاقات از ساعت 14:30 تا ساعت 15:30 می باشد . در جهت کاهش انتقال عفونت و حفظ آرامش بیمار و بخش ، برای ملاقات هر بیمار تنها دو نفر از بستگان نزدیک اجازه ورود به بخش را دارند . ملاقاعات کنندگان محترم حین ملاقات سکوت لازم رارعایت کرده و از تلفن همراه استفاده نکنند همچنین در این بخش بیمار مجاز به استفاده از تلفن همراه نمی باشد. همراه بیمار در اسرع وقت دفترچه بیمه بیمار به ایستگاه پرستاری تحویل دهد.  
تماس با بخش :
جهت تماس با بخش می توان از ساعت 8 الی 22 با شماره تلفن های بیمارستان ( 33790620-33790627 ) تماس و داخلی 431-432 را بگیرید .

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر بخش ICU در نیمسال اول95 اینجا کلیک نمایید