داخلی سه

 

بخش داخلی 3


محل استقرار و فضای بخش : این بخش در طبقه پنجم بیمارستان واقع و دارای 31 تخت بستری فعال که شامل 28تخت عادی و 2تخت در اتاقهای خصوصی و 1 تخت ایزوله می باشد .
کارکنان بخش : رئیس بخش آقای دکتر یزدان ظفری فوق تخصص خون و سرطان بالغین، استادیار تمام وقت جغرافیایی و سرپرستار بخش خانم سپیده اسماعیل زاده کارشناس پرستاری و دارای 17 سابقه کار در بخشهای مختلف درمانی که همراه با 20پرستار و 8نفر نیروی خدماتی به ارائه خدمت به بیماران به صورت شبانه روزی می پردازند .
در حال حاضر بیماران هماتولوژی و انکولوژی در سرویسهای خانم دکتر معینی نیا، آقای دکتر ظفری و آقای دکتر مهدی سرخیل در این بخش بستری و مراقبت می شوند .
امکانات و تجهیزات : ازجمله تجهیزات و امکانات خاص بخش می توان به وجود دو دستگاه مانیتور پرتابل 2، دو دستگاه ترالی اورژانس، یک دستگاه ECG و یک دستگاه DC شوک و یک دستگاه ساکشن پرتابل و ... اشاره نمود . در ضمن تمامی تخت ها دارای کنسول های اکسیژن ، ساکشن و سیستم احضار پرستار و کلیه اتاق های بخش مجهز به تلویزیون ، تلفن ، سرویس های بهداشتی و ... می باشد .
تماس با بخش :
جهت برقراری ارتباط با بخش می توان از ساعت 8 الی 22 با شماره تلفن های بیمارستان ( 33790620-33790627 ) تماس و با داخلی 301 و 302 تماس بگیرید .** برای دسترسی بیشتر به اطلاعات بخش داخلی 3 در نیمسال اول 95 اینجا کلیک نمایید


** جهت دیدن فرآیند پذیرش بیماران در بخش داخلی سه اینجا را کلیک نمایید