• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ 
کارشناس مرکز بهداشت شهرستان قزوین:
تلاش حوزه سلامت، به تنهایی معضل اعتیاد را حل نمی كند

فاطمه نظری، مسؤول واحد سلامت روان مرکز بهداشت شهید یلندیان شهرستان قزوین، در حاشیه برپایی نمایشگاه هفته مبارزه با مواد مخدر، ویژه رابطان سلامت این مرکز، گفت: مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر در جامعه، باید به صورت مردمی و اجتماعی باشد، زیرا تلاش حوزه سلامت، به تنهایی معضل اجتماعی را حل نمی کند. وی افزود که با همکاری مردم و برگزاری نشست های آموزشی برای والدین، جوانان و جوانان، در این راستا می توان گام های موثری برداشت. 

این مقام مسؤول، هدف از برپایی نمایشگاه را آگاه کردن، ترویج و فرهنگ سازی مردم، بویژه جوانان و نوجوان از عوارض و آسیب های مواد مخدر دانست و گفت: آسیب های مواد مخدر، معضلی اجتماعی در بین جوانان و نوجوان است که سر منشا بسیاری از آسیب هاست.

یادآور می شود، این نمایشگاه به منظور ارتقای آگاهی و اطلاعات مردم در زمینه پیشگیری از اعتیاد و آشنایی والدین، خانواده ها و نوجوان با آسیب های همچون دخانیات و مواد مخدر، روز پنجم تیر ۱۴۰۱ در پارک الغدیر شهر قزوین برگزار شد.

 اجرای مسابقه ورزشی، ورزش صبحگاهی، نشست آموزشی در بین رابطان سلامت مرکز بهداشت شهرستان قزوین از دیگر برنامه های این نمایشگاه بود و در پایان، به افراد برتر در مسابقه ورزشی، هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0